Logistyka – na miejsce, na czas, na pewno.

Zsypy do gruzu HIGHER – dostawa zawsze na czas!

Każdego dnia staramy się aby oferowane przez nas usługi spełniały Wasze oczekiwania.

Czytamy i analizujemy opinie, słuchamy wskazówek i rad. Dowiedzieliśmy się w ten sposób wielu rzeczy, m.in. tego, że bardzo zależy wam na czasie.

Chcecie błyskawicznej dostawy zamówionych u nas zsypów budowlanych? ROBI SIĘ!

Opracowaliśmy doskonały system dystrybucji naszych zsypów, dzięki któremu masz gwarancję najszybszej dostawy – nawet w 24H!

Jak to możliwe? Skupiliśmy się na trzech podstawowych czynnikach: ciągłej dostępności towaru, całodobowej obsłudze oraz doborze najbardziej profesjonalnych firm przewozowych.

Po pierwsze: Magazyn

Zsypy budowlane to niewątpliwie produkty, które wymagają sporej przestrzeni magazynowej. Dlatego inni dystrybutorzy oferują Wam dostawę w odroczonym terminie – nawet do 7 dni! A przecież sam najlepiej wiesz, że na budowie nie ma czasu na postoje. Dlatego u nas masz towar zawsze dostępny od ręki i gwarancję wysyłki w 24 godziny w standardzie! Jak to robimy?

To proste – specjalnie dla Ciebie wybudowaliśmy dodatkowy magazyn o powierzchni ponad 5000m2, abyś już nigdy nie musiał tracić czasu czekając na swoje zsypy do gruzu!

Po drugie: Obsługa

Zorientowałeś się, że zsypy do gruzu potrzebne są Ci właściwie na już a żaden market w Twojej okolicy nie dysponuje takim towarem? Nie martw się! Nasz sklep internetowy obsługuje Was całą dobę. Zamów od razu a wysyłkę zrealizujemy już kolejnego dnia roboczego. A może nie możesz czekać ani chwili dłużej? Zadzwoń i wspólnie rozwiążmy Twój problem!

Po trzecie: Dostawa

Ostatnim ogniwem Twojego zamówienia jest dostawa towaru pod wskazany adres. Wiemy, że na tym etapie również nie możemy sobie pozwolić na najmniejszy nawet błąd. Dlatego nasze zsypy budowlane dostarczamy przy współpracy najlepszych firm przewozowych działających na terenie Polski: DHL, DPD, Pocztex, abyś zawsze miał gwarancję najbardziej profesjonalnej dostawy.

 


Zsypy do gruzu – pakowanie

Zsypy do gruzu na czas wysyłki umieszczane są na palecie, spinane taśmami i owijane folią stretch. Dzięki tak profesjonalnemu pakowaniu masz pewność, że towar dotrze na plac budowy stanie nienaruszonym.

HIGHER Monika Godlewska, ul. Armii Krajowej 74, 58-130 Żarów, e-mail: sales@zsypuj.pl, tel. 884 824 000

Masz pytania? 

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zostaw nam wiadomość. 
Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Jeżeli oczekujesz natychmiastowej informacji zwrotnej?
Po prostu zadzwoń! Z chęcią udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi. 

Zapraszamy! Zespół firmy HIGHER Jesteśmy nie do zdarcia!

Formularz kontaktowy