Element zasypowy zsypu do gruzu HIGHER

Element zasypowy – uniwersalny jak żaden inny!

Zsypy do gruzu HIGHER charakteryzują się wysoką wytrzymałością koszy tworzących lej. Poza koszami jednak nasze zsypy wyposażone są również w doskonałe i uniwersalne elementy zasypowe.

Zaprojektowano je z myślą o najbardziej nawet wymagających budowach. Czym zatem różni się nasz element zasypowy od innych tego typu produktów dostępnych na rynku?

Poza najwyższej jakości materiałem (polietylen PE-HD) zastosowanym do produkcji naszych zsypów, element zasypowy posiada również wyjątkową konstrukcję ułatwiającą pracę oraz umożlwiającą jego użycie jako elementu pośredniego.

Przyjrzyjmy się temu bliżej…

Element zasypowy zsypu do gruzu

Element zasypowy HIGHER – bezpiecznie i wygodnie

Element zasypowy HIGHER umożliwia zsypywanie odpadów budowlanych, gruzu, śmieci etc. bezpośrednio z taczki – między innymi bowiem to właśnie kołnierz zasypowy o szerokości 78cm czyni go wyjątkowym na tle innych tego typu produktów dostępnych na rynku!

Cała masa dostępnych u konkurencyjnych dostawców elementów zasypowych to produkty przystosowane do ręcznego usuwania odpadów przy pomocy np. wiader. Nasze zsypy pozwolą Ci zaoszczędzić siły pracowników i ich czas a co za tym idzie i pieniądze.

Element zasypowy zsypu do gruzu

Element (nie tylko) zasypowy HIGHER

Element zasypowy HIGHER ma jednak jeszcze inne zalety. Jedną z nich jest możliwość użycia go również jako elementu pośredniego. Dzięki temu możesz np. przy użyciu jednego leja usuwać odpady budowlane z prac prowadzonych na różnych poziomach. Jednocześnie nie musisz się obawiać o wytrzymałość całej konstrukcji, ponieważ nasz element zasypowy posiada ściankę o grubości ponad 5mm, co czyni go bardzo wytrzymałym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Element zasypowy zsypu do gruzu czarny

Element zasypowy HIGHER w liczbach

Zsypy do gruzu HIGHER to niewątpliwie najwyższej klasy sprzęt dla profesjonalistów, do których nie przemawiają piękne zdjęcia i opisy a rzetelne i jasne informacje. Wykładamy zatem karty na stół i przedstawiamy dokładne parametry techniczne naszych elementów zasypowych.

Element zasypowy zsypu do gruzu

Otwór zasypowy – 780x380mm – umożliwia zsypywanie dużych ilości materiałów na raz przy użyciu np. taczki, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze!

Szerokość wylotu – 470mm – szerokość wylotu większa niż w elemencie podstawowym pozwala na równomierne i stopniowe rozłożenie się zsypywanego materiału już na wstępie, dzięki czemu gruz się nie klinuje!

Szerokość kołnierza górnego – 600mm – umożliwia zamontowanie elementu podstawowego również od góry gdy chcesz, aby element zasypowy pełnił również funkcję elementu pośredniego, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe, uniwersalne narzędzie pracy!

Już dziś wymień swój stary element zasypowy na uniwersalny produkt od HIGHER!

HIGHER Monika Godlewska, ul. Armii Krajowej 74, 58-130 Żarów, e-mail: sales@zsypuj.pl, tel. 884 824 000

Masz pytania? 

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zostaw nam wiadomość. 
Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Jeżeli oczekujesz natychmiastowej informacji zwrotnej?
Po prostu zadzwoń! Z chęcią udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi. 

Zapraszamy! Zespół firmy HIGHER Jesteśmy nie do zdarcia!

Formularz kontaktowy