Zsypy do gruzu HIGHER – galeria zdjęć

Zsypy do gruzu w naszej galerii – poznaj bliżej nasze zsypy i przekonaj się, że jesteśmy nie do zdarcia! Zsypy do gruzu HIGHER to sprawdzone i wytrzymałe konstrukcje, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach. Zsyp budowlany to sprzęt, który cechuje zwiększona wytrzymałość na uderzenia, wstrząsy, zgniatania czy ścieranie. Największą zaletą naszych zsypów jest to, że są NIE DO ZDARCIA!

HIGHER Monika Godlewska, ul. Armii Krajowej 74, 58-130 Żarów, e-mail: sales@zsypuj.pl, tel. 884 824 000

Masz pytania? 

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zostaw nam wiadomość. 
Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Jeżeli oczekujesz natychmiastowej informacji zwrotnej?
Po prostu zadzwoń! Z chęcią udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi. 

Zapraszamy! Zespół firmy HIGHER Jesteśmy nie do zdarcia!

Formularz kontaktowy