Element podstawowy zsypu do gruzu HIGHER

Elemento podstawowy – baza to podstawa!

Element podstawowy czyli lej naszych zsypów do gruzu to ogniwo najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne.

Zsypywany gruz, odpady budowlane, elementy z betonu, kamienia, metalu i wiele innych materiałów, które tonami będą przez niego przepuszczane mogłyby mieć bardzo niekorzystny wpływ na jego stan, żywotność i dalszą użyteczność.

No właśnie – mogłyby, ale mieć nie będą ponieważ nasze zsypy do gruzu to towar nie byle jaki!

Czym zatem nasze elementy podstawowe różnią się od innych dostępnych na rynku tego typu produktów?

 

Zsyp do gruzu podstawowy

Element podstawowy – żółty

Element podstawowy zsypów do gruzu HIGHER w kolorze żółtym to najbardziej wytrzymały kosz dostępny na rynku polskim. Wpływa no to wiele czynników poczynając od samego projektu po proces produkcyjny.

Odlany z najwyższej jakości polietylenu (PE-HD) przy wykorzystaniu innowacyjnej metody rotomouldingu lej charakteryzuje się nadzwyczajną wytrzymałością wynikającą zarówno z bardzo korzystnych właściwości samego materiału, jak i jednolitej powierzchni pozbawionej tzw. słabych punktów.

Zdradzimy Ci tajemnicę…

zsyp do gruzu podstawowy

Grubość ścianki naszych elementów podstawowych przekracza grubość ścianki konkurencyjnych produktów niekiedy nawet dwukrotnie!

Element podstawowy premium w kolorze żółtym charakteryzuje się zatem ścianką o grubości 5-5,5mm! Znalazłeś gdzieś grubszą? Oczywiście, że nie!
Zsypy do gruzu HIGHER są zatem nie tylko wysoce elastyczne, dzięki czemu tak łatwo nie pękają, ale przede wszystkim mocne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia!

wytrzymały zsyp do gruzu


Projekt doskonały

Element podstawowy zsypów do gruzu HIGHER charakteryzuje się również doskonale przemyślanymi wymiarami. Średnica wewnętrzna wlotu (560 mm) doskonale współgra ze średnicą zewnętrzną wylotu (410 mm) oraz długością całego leja (1080 mm) dzięki czemu całość tworzy idealnie spasowany ciąg, w którym odpady się nie klinują!

zsyp do gruzu wymiary


Element podstawowy – czarny

Element podstawowy zsypów do gruzu HIGHER w kolorze czarnym to absolutna nowość w naszej ofercie. Do produkcji czarnego elementu podstawowego wykorzystaliśmy komponenty zwięszające jego elastyczność – uzyskaliśmy dzięki temu zwiększoną odporność na uderzenia i wstrząsy! Czarne elementy wykonane są z tej samej formy co elementy żółte – dlatego ich wymiary nie różnią się od siebie.

zsyp do gruzu czarny