ZSYPY DO GRUZU HIGHER Przekonaj się, że warto.

Zsypy do gruzu HIGHER Jesteśmy nie do zdarcia!

Zsypy do gruzu HIGHER – to najlepszy wybór. Przeczytaj i przekonaj się sam. Dowiedz się czego nie mówi konkurencja! Kupuj mądrze.

Szukasz zsypu do gruzu? Chcesz wyposażyć swoje zaplecze budowlane? Szukasz sprzętu dobrej jakości? Zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach? Nie masz czasu testować?

Dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu! Od wielu lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania oparte na doświadczeniu i wysokiej jakości.

Czy wiesz, że nasz zsyp do gruzu przetrwa prawie 3 x dłużej niż zsyp konkurencji, nieprawdopodobne?

Zapewniamy Cię, że tak jest naprawdę – mamy na to dowody. Jak to osiągnęliśmy? Bardzo prosto – nasze zsypy mają prawie 3-krotnie grubszą ściankę niż pozostałe zsypy. Nasza ścianka ma grubość 5,5mm konkurencja to przedział od 2 do 3mm, Dzięki temu czas zużycia wydłuża się 3-krotnie.

 

Nasz zsyp objęty jest 5 letnim okresem gwarancji.

Czy wiesz, że nasz zsyp jest prawie 3 x bardziej wytrzymały od konkurencji?

Tak, dzięki zastosowaniu tak grubych ścianek nie straszna nam cegła z rozbiórki, dachówka czy duże bryły gruzu. Innowacyjne metody produkcji oraz dbałość i najmniejszy detal sprawiają, że nasze zsypy cechuje zwiększona wytrzymałość oraz odporność na ścieranie i odkształcanie.

W naszej instrukcji użytkowania nie znajdziesz ograniczeń, zakazów co można a czego nie można zsypywać! To zsypy stworzone do ciężkiej pracy! To zsypy na budowę!

Czy wiesz, że używając nasz zsyp wykonasz roboty zdecydowanie szybciej?

Celowo zwiększyliśmy średnice naszych kubłów zsypowych, aby gruz nie klinował się. Element początkowy (do którego wsypujesz gruz) – dostosowaliśmy do wsypywania bezpośrednio z taczki (jedyne takie rozwiązanie na rynku). Wiesz, że zsypy konkurencji są dostosowane do wysypywania gruzu tylko wiadrami? Tak – tylko i wyłącznie wiadrami – zobacz ile zaoszczędzisz czasu i sił stosując nasze zsypy!

Czy wiesz, że jesteśmy wierni wysokiej jakości?

Dlatego dajemy najgrubsze ścianki, najgrubsze i najlepsze łańcuchy, wzmacniamy mocowania zsypów metalowymi okuciami, dajemy najmocniejsze karabińczyki oraz stosujemy wyłącznie oryginalny certyfikowany polietylen, który sprawdza się w wysokich i niskich temperaturach. Dlatego nasze zsypy nie zrywają się, nie pękają – po prostu są na lata!

Zainwestuj w jakość jaką Ci dajemy!

Zsypy do gruzu HIGHER – jesteśmy nie do zdarcia!

HIGHER Monika Godlewska, ul. Armii Krajowej 74, 58-130 Żarów, e-mail: sales@zsypuj.pl, tel. 884 824 000

Masz pytania? 

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zostaw nam wiadomość. 
Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Jeżeli oczekujesz natychmiastowej informacji zwrotnej?
Po prostu zadzwoń! Z chęcią udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi. 

Zapraszamy! Zespół firmy HIGHER Jesteśmy nie do zdarcia!

Formularz kontaktowy