Zsyp budowlany

Czym jest zsyp budowlany? Niewątpliwie każdy przedsiębiorca, inwestor czy wykonawca budowlany doskonale wiedzą jak bardzo niezastąpionym narzędziem są rękawy budowlane. Pomagają zachować porządek na terenie wykonywanych robót, zapewniają komfort pracy i bezpieczeństwo pracowników jak i osób trzecich. Zsyp budowlany to konstrukcja złożona z kilku zaledwie elementów – łatwa w transporcie, magazynowaniu i montażu. Wystarczy połączyć ze sobą poszczególne elementy podstawowe i zasypowe a całość zawiesić na specjalnej konstrukcji stalowej. Przedsiębiorstwa budowlane na co dzień wykonujące prace wymagające usuwania gruzu czy śmieci z placu budowy chętnie nabywają całe konstrukcje na własność. Niemniej jednak w przypadku przedsiębiorstw, korzystających z nich okazjonalnie warto skorzystać z usługi wypożyczenia. Zsyp budowlany nie jest co prawda produktem szczególnie drogim, niemniej jednak warto dokładnie rozważyć jego zakup.

Zsyp budowlany na własność czy wypożyczony? Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad zakupem zsypów do gruzu. Co prawda koszt takiej inwestycji najczęściej nie jest szczególnie wysoki, zwłaszcza w przypadku krótszych ciągów, niemniej jednak warto się nad nią dokładnie zastanowić. Zakupiony zsyp budowlany trzeba przecież również gdzieś magazynować. Przedsiębiorca musi zatem dysponować konieczną ku temu przestrzenią. Biorąc jednak pod uwagę pozostałe okoliczności, jak na przykład częstotliwość wykonywanych prac oraz cenę samego wypożyczenia, nie da się ukryć iż przemawiają one za zakupem rękawów na własność. Każdy przedsiębiorca analizując profil własnej działalności bez trudu dojdzie do tego jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne w jego przypadku. Kupując zsyp budowalny w naszym sklepie możesz mieć pewność, że nabywasz produkty najwyższej jakości, które posłużą Twojemu przedsiębiorstwu przez wiele lat.

Zsyp budowlany tylko na budowie? Czy zsypy budowlane są użyteczne i praktyczne wyłącznie w przypadku prac remontowo-budowlanych? Wiele osób prywatnych, jak i wielu przedsiębiorców prowadzących działalność zupełnie nie związaną z pracami budowlanymi doceniło już nasze rękawy. Służą one bowiem nie tylko usuwaniu gruzu czy śmieci z placu budowy, ale również wielu innym celom. Zsyp budowlany z powodzeniem może być wykorzystywany np. na terenie kopalni do zsypywania urobku. Wykorzystuje się go również do zsypywania węgla. Jest to bowiem produkt maksymalnie wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Zaskoczeniem dla niektórych może być również fakt, iż zsyp budowlany doskonale sprawdzi się jako rękaw do zsypywania  wszelkiego rodzaju zbóż. Nie tylko umożliwi jego umieszczenie w jednym określonym miejscu, ale również ograniczy pylenie podczas zsypywania. Podobne zastosowanie może mieć on w przypadku wszystkich innych materiałów sypkich.

Zsyp budowlany wykorzystywany jest w bardzo wielu dziedzinach przemysłu. Dlatego właśnie tak ważne jest aby materiał z jakiego został on wyprodukowany był nie tylko trwały i odporny na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, ale również wolny od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji chemicznych. Powinien być również przebadany pod kątem możliwości kontaktu z artykułami spożywczymi. Zsyp budowlany bywa bowiem wykorzystywany np. w rolnictwie do zsypywania zbóż. Decydując się na zakup naszych rękawów przedsiębiorca może mieć pewność, że posiadają one wszelkie konieczne certyfikaty i badania. Są zgodne jakościowo z normą RoHS regulującą dopuszczalną ilość określonych związków chemicznych w tego typu produktach. Certyfikaty owe są potwierdzone wykonanymi przez producenta szczegółowymi badaniami jakościowymi. Zsyp budowlany Higher jest zatem wolny od takich szkodliwych substancji jak np. ołów czy kadmu. Dzięki temu spokojnie  możesz go stosować bez względu na profil prowadzonej działalności gospodarczej.

Każdy dostępny na rynku zsyp budowlany wygląda podobnie. Należy jednak zdawać sobie sprawę z faktu, iż produkty te różnią się od siebie niekiedy zasadniczo. Znajdujące się w naszej ofercie rękawy są wyprodukowane wyłącznie z najwyższej jakości półproduktów. Zastosowany tutaj materiał to wysokiej klasy polietylen – PE-HD. Charakteryzuje się on wysoką elastycznością, dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniom w wyniku lekkich uderzeń czy nacisku. Dodatkowo tworzywo to jest wysoce odporne na promieniowanie UV oraz wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zsyp budowlany Higher dodatkowo wyprodukowany jest przy użyciu innowacyjnej metody formowania rotacyjnego. Pozwala ona na równomierne rozprowadzenie tworzywa w formie, dzięki czemu gotowy produkt jest wolny od słabych punktów takich jak: miejsca wtrysku czy łączenia materiału. Zsyp budowlany to produkt mający zapewnić nie tylko porządek np. na placu budowy ale również bezpieczeństwo. Dlatego bardzo ważne jest aby były to produkty najwyższej jakości.

HIGHER Monika Godlewska, ul. Armii Krajowej 74, 58-130 Żarów, e-mail: sales@zsypuj.pl, tel. 884 824 000

Masz pytania? 

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zostaw nam wiadomość. 
Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Jeżeli oczekujesz natychmiastowej informacji zwrotnej?
Po prostu zadzwoń! Z chęcią udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi. 

Zapraszamy! Zespół firmy HIGHER Jesteśmy nie do zdarcia!

Formularz kontaktowy